BV De Goese Polder Libre Toernooi 2025 - Categorie B
Finalewedstrijden categorie B
Finale
| Prt | Speler | tm Crb | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | |
| 7 | Henk VAN DE VELDE | 41 | 2 | 41 | 25 | 1.640 | 8 | |
| Fred VAN BUUREN | 22 | 0 | 18 | 25 | 0.720 | 6 | ||
1/2 Finales
| Prt | Speler | tm Crb | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | |
| 5 | Henk VAN DE VELDE | 41 | 2 | 41 | 15 | 2.733 | 10 | |
| Frans HAKKAART | 30 | 0 | 11 | 14 | 0.786 | 3 | ||
| 6 | Fred VAN BUUREN | 22 | 2 | 22 | 16 | 1.375 | 5 | |
| Wim BOS | 21 | 0 | 11 | 16 | 0.688 | 3 | ||
1/4 Finales
| Prt | Speler | tm Crb | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | |
| 1 | Henk VAN DE VELDE | 41 | 2 | 41 | 25 | 1.640 | 6 | |
| Fred BOS | 41 | 0 | 25 | 25 | 1.000 | 5 | ||
| 2 | Fred VAN BUUREN | 22 | 2 | 22 | 26 | 0.846 | 3 | |
| Cees BAEGEN | 32 | 0 | 25 | 26 | 0.962 | 6 | ||
| 3 | Wim BOS | 21 | 2 | 21 | 23 | 0.913 | 2 | |
| Johan VAN NISPEN | 23 | 0 | 14 | 23 | 0.609 | 3 | ||
| 4 | Frans HAKKAART | 30 | 2 | 30 | 22 | 1.364 | 7 | |
| Lucien SCHENKELS | 28 | 0 | 21 | 21 | 1.000 | 5 |
Ranking Finale B
| Pos | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Henk VAN DE VELDE | 35 | 2 | 4 | 70 | 30 | 2.333 | 11 | 166.67% | 1.400 |
| 2 | Cees BAEGEN | 28 | 2 | 4 | 56 | 31 | 1.806 | 11 | 162.74% | 1.110 |
| 3 | Wim BOS | 21 | 2 | 4 | 42 | 37 | 1.135 | 6 | 136.11% | 0.834 |
| 4 | Lucien SCHENKELS | 28 | 2 | 2 | 49 | 39 | 1.256 | 9 | 113.39% | 1.108 |
| 5 | Frans HAKKAART | 30 | 2 | 2 | 54 | 36 | 1.500 | 9 | 125.63% | 1.194 |
| 6 | Johan VAN NISPEN | 23 | 2 | 2 | 44 | 41 | 1.073 | 5 | 117.29% | 0.915 |
| 7 | Fred VAN BUUREN | 22 | 2 | 2 | 31 | 39 | 0.795 | 4 | 93.40% | 0.851 |
| 8 | Fred BOS | 41 | 2 | 2 | 71 | 48 | 1.479 | 8 | 92.33% | 1.602 |
1 speelt tegen 8, 2 tegen 7, 3 tegen 6 en 4 tegen 5 in 1/4 finale.
Poulewedstrijden categorie B
Poule B1
| Pos | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Cees BAEGEN | 28 | 2 | 4 | 56 | 31 | 1.806 | 11 | 162.74% | 1.110 |
| 2 | Fred VAN BUUREN | 22 | 2 | 2 | 31 | 39 | 0.795 | 4 | 93.40% | 0.851 |
| 3 | Leen KIEVIT | 20 | 2 | 0 | 17 | 42 | 0.405 | 2 | 65.28% | 0.620 |
Gespeelde wedstrijden
| Prt | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS |
| 1 | Cees BAEGEN | 28 | 1 | 2 | 28 | 14 | 2.000 | 11 |
| Fred VAN BUUREN | 22 | 1 | 0 | 9 | 14 | 0.643 | 2 | |
| 2 | Cees BAEGEN | 28 | 2 | 2 | 28 | 17 | 1.647 | 6 |
| Leen KIEVIT | 20 | 2 | 0 | 7 | 17 | 0.412 | 2 | |
| 3 | Fred VAN BUUREN | 22 | 2 | 2 | 22 | 25 | 0.880 | 4 |
| Leen KIEVIT | 20 | 1 | 0 | 10 | 25 | 0.400 | 1 | |
Poule B2
| Pos | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Lucien SCHENKELS | 28 | 2 | 2 | 49 | 39 | 1.256 | 9 | 113.39% | 1.108 |
| 2 | Fred BOS | 41 | 2 | 2 | 71 | 48 | 1.479 | 8 | 92.33% | 1.602 |
| 3 | Wim GEIJS | 33 | 2 | 2 | 42 | 39 | 1.077 | 5 | 83.42% | 1.291 |
Gespeelde wedstrijden
| Prt | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS |
| 1 | Wim GEIJS | 33 | 1 | 0 | 9 | 15 | 0.600 | 2 |
| Lucien SCHENKELS | 28 | 1 | 2 | 28 | 15 | 1.867 | 9 | |
| 2 | Fred BOS | 41 | 1 | 2 | 41 | 24 | 1.708 | 8 |
| Lucien SCHENKELS | 28 | 2 | 0 | 21 | 24 | 0.875 | 3 | |
| 3 | Fred BOS | 41 | 2 | 0 | 30 | 24 | 1.250 | 7 |
| Wim GEIJS | 33 | 2 | 2 | 33 | 24 | 1.375 | 5 | |
Poule B3
| Pos | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Henk VAN DE VELDE | 35 | 2 | 4 | 70 | 30 | 2.333 | 11 | 166.67% | 1.400 |
| 2 | Frans HAKKAART | 30 | 2 | 2 | 54 | 36 | 1.500 | 9 | 125.63% | 1.194 |
| 3 | Rob JACOBS | 34 | 2 | 0 | 45 | 32 | 1.406 | 9 | 105.10% | 1.338 |
Gespeelde wedstrijden
| Prt | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS |
| 1 | Frans HAKKAART | 30 | 1 | 2 | 30 | 19 | 1.579 | 6 |
| Rob JACOBS | 34 | 1 | 0 | 33 | 19 | 1.737 | 9 | |
| 2 | Frans HAKKAART | 30 | 2 | 0 | 24 | 17 | 1.412 | 9 |
| Henk VAN DE VELDE | 35 | 1 | 2 | 35 | 17 | 2.059 | 7 | |
| 3 | Rob JACOBS | 34 | 2 | 0 | 12 | 13 | 0.923 | 3 |
| Henk VAN DE VELDE | 35 | 2 | 2 | 35 | 13 | 2.692 | 11 | |
Poule B4
| Pos | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Wim BOS | 21 | 2 | 4 | 42 | 37 | 1.135 | 6 | 136.11% | 0.834 |
| 2 | Johan VAN NISPEN | 23 | 2 | 2 | 44 | 41 | 1.073 | 5 | 117.29% | 0.915 |
| 3 | Ton MUSKENS | 24 | 2 | 0 | 35 | 38 | 0.921 | 4 | 98.83% | 0.932 |
Gespeelde wedstrijden
| Prt | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS |
| 1 | Ton MUSKENS | 24 | 1 | 0 | 18 | 17 | 1.059 | 4 |
| Wim BOS | 21 | 1 | 2 | 21 | 17 | 1.235 | 6 | |
| 2 | Wim BOS | 21 | 2 | 2 | 21 | 20 | 1.050 | 4 |
| Johan VAN NISPEN | 23 | 1 | 0 | 21 | 20 | 1.050 | 5 | |
| 3 | Ton MUSKENS | 24 | 2 | 0 | 17 | 21 | 0.810 | 3 |
| Johan VAN NISPEN | 23 | 2 | 2 | 23 | 21 | 1.095 | 5 | |
Voorwedstrijden categorie B
| Pos | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Leen KIEVIT | 20 | 3 | 6 | 60 | 64 | 0.938 | 5 | 151.21% | 0.620 |
| 2 | Henk VAN DE VELDE | 35 | 3 | 6 | 105 | 56 | 1.875 | 6 | 133.93% | 1.400 |
| 3 | Johan VAN NISPEN | 23 | 3 | 6 | 69 | 62 | 1.113 | 6 | 121.63% | 0.915 |
| 4 | Frans HAKKAART | 30 | 3 | 6 | 90 | 76 | 1.184 | 6 | 99.18% | 1.194 |
| 5 | Cees BAEGEN | 28 | 3 | 4 | 82 | 58 | 1.414 | 8 | 127.37% | 1.110 |
| 6 | Rob JACOBS | 34 | 3 | 4 | 100 | 60 | 1.667 | 7 | 124.56% | 1.338 |
| 7 | Fred BOS | 41 | 3 | 4 | 108 | 64 | 1.688 | 12 | 105.34% | 1.602 |
| 8 | Wim BOS | 21 | 3 | 4 | 50 | 58 | 0.862 | 10 | 103.37% | 0.834 |
| 9 | Fred VAN BUUREN | 22 | 3 | 4 | 61 | 70 | 0.871 | 10 | 102.40% | 0.851 |
| 10 | Ton MUSKENS | 24 | 3 | 4 | 65 | 70 | 0.929 | 7 | 99.63% | 0.932 |
| 11 | Lucien SCHENKELS | 28 | 3 | 4 | 83 | 81 | 1.025 | 6 | 92.48% | 1.108 |
| 12 | Wim GEIJS | 33 | 3 | 4 | 87 | 73 | 1.192 | 6 | 92.31% | 1.291 |
| xxx | xxxxxxxxxxxxxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx | xxx |
| 13 | Marijke NELISSE | 20 | 3 | 2 | 56 | 63 | 0.889 | 8 | 112.09% | 0.793 |
| 14 | Jaap VAN HOEWIJK | 27 | 3 | 2 | 69 | 59 | 1.169 | 6 | 110.33% | 1.060 |
| 15 | Jan SIJKERBIJK | 35 | 3 | 2 | 88 | 62 | 1.419 | 11 | 103.00% | 1.378 |
| 16 | Gerard MOL | 36 | 3 | 2 | 84 | 68 | 1.235 | 6 | 87.42% | 1.413 |
| 17 | Henk REMIJN | 29 | 3 | 2 | 53 | 55 | 0.964 | 6 | 85.58% | 1.126 |
| 18 | Ben VAN DER ENDT | 34 | 3 | 2 | 74 | 66 | 1.121 | 6 | 84.49% | 1.327 |
| 19 | Jean VAN DEN BOOM | 39 | 3 | 2 | 89 | 80 | 1.113 | 9 | 72.57% | 1.533 |
| 20 | Adrie JANSENS | 20 | 3 | 1 | 52 | 73 | 0.712 | 5 | 111.30% | 0.640 |
| 21 | Hubert POTTER | 31 | 3 | 1 | 77 | 61 | 1.262 | 8 | 103.47% | 1.220 |
| 22 | Kees RINGELBERG | 40 | 3 | 0 | 108 | 69 | 1.565 | 7 | 100.08% | 1.564 |
| 23 | Finus DE BROEKERT | 20 | 3 | 0 | 40 | 70 | 0.571 | 6 | 84.03% | 0.680 |
| 24 | Ko DE JONGE | 36 | 3 | 0 | 70 | 78 | 0.897 | 5 | 63.97% | 1.403 |
Top 12 plaatst zich voor de poulefase
Gespeelde wedstrijden
| Prt | Speler | tm Crb | Prt | Pnt | Crb | Brt | Ø | HS |
| 1 | Frans HAKKAART | 30 | 1 | 2 | 30 | 31 | 0.968 | 5 |
| Ko DE JONGE | 36 | 1 | 0 | 17 | 31 | 0.548 | 5 | |
| 2 | Jan SIJKERBIJK | 35 | 1 | 0 | 29 | 21 | 1.381 | 7 |
| Fred VAN BUUREN | 22 | 1 | 2 | 22 | 21 | 1.048 | 5 | |
| 3 | Marijke NELISSE | 20 | 1 | 0 | 19 | 21 | 0.905 | 8 |
| Cees BAEGEN | 28 | 1 | 2 | 28 | 21 | 1.333 | 5 | |
| 4 | Fred BOS | 41 | 1 | 2 | 41 | 29 | 1.414 | 5 |
| Jaap VAN HOEWIJK | 27 | 1 | 0 | 23 | 29 | 0.793 | 4 | |
| 5 | Fred BOS | 41 | 2 | 0 | 26 | 13 | 2.000 | 7 |
| Cees BAEGEN | 28 | 2 | 2 | 28 | 13 | 2.154 | 8 | |
| 6 | Jaap VAN HOEWIJK | 27 | 2 | 0 | 19 | 14 | 1.357 | 6 |
| Marijke NELISSE | 20 | 2 | 2 | 20 | 14 | 1.429 | 5 | |
| 7 | Frans HAKKAART | 30 | 2 | 2 | 30 | 21 | 1.429 | 6 |
| Fred VAN BUUREN | 22 | 2 | 0 | 17 | 21 | 0.810 | 4 | |
| 8 | Ko DE JONGE | 36 | 2 | 0 | 31 | 25 | 1.240 | 3 |
| Jan SIJKERBIJK | 35 | 2 | 2 | 35 | 25 | 1.400 | 11 | |
| 9 | Marijke NELISSE | 20 | 3 | 0 | 17 | 28 | 0.607 | 2 |
| Fred VAN BUUREN | 22 | 3 | 2 | 22 | 28 | 0.786 | 10 | |
| 10 | Ko DE JONGE | 36 | 3 | 0 | 22 | 22 | 1.000 | 5 |
| Fred BOS | 41 | 3 | 2 | 41 | 22 | 1.864 | 12 | |
| 11 | Jaap VAN HOEWIJK | 27 | 3 | 2 | 27 | 16 | 1.688 | 6 |
| Jan SIJKERBIJK | 35 | 3 | 0 | 24 | 16 | 1.500 | 5 | |
| 12 | Cees BAEGEN | 28 | 3 | 0 | 26 | 24 | 1.083 | 5 |
| Frans HAKKAART | 30 | 3 | 2 | 30 | 24 | 1.250 | 5 | |
| 13 | Wim GEIJS | 33 | 1 | 2 | 33 | 26 | 1.269 | 6 |
| Kees RINGELBERG | 40 | 1 | 0 | 33 | 26 | 1.269 | 6 | |
| 14 | Adrie JANSENS | 20 | 1 | 0 | 14 | 25 | 0.560 | 4 |
| Ton MUSKENS | 24 | 1 | 2 | 24 | 25 | 0.960 | 6 | |
| 15 | Leen KIEVIT | 20 | 1 | 2 | 20 | 17 | 1.176 | 5 |
| Rob JACOBS | 34 | 1 | 0 | 32 | 17 | 1.882 | 6 | |
| 16 | Wim BOS | 21 | 1 | 2 | 21 | 15 | 1.400 | 10 |
| Hubert POTTER | 31 | 1 | 0 | 19 | 15 | 1.267 | 4 | |
| 17 | Rob JACOBS | 34 | 2 | 2 | 34 | 20 | 1.700 | 7 |
| Wim BOS | 21 | 2 | 0 | 8 | 20 | 0.400 | 2 | |
| 18 | Leen KIEVIT | 20 | 2 | 2 | 20 | 22 | 0.909 | 3 |
| Hubert POTTER | 31 | 2 | 0 | 27 | 22 | 1.227 | 4 | |
| 19 | Ton MUSKENS | 24 | 2 | 2 | 24 | 20 | 1.200 | 4 |
| Kees RINGELBERG | 40 | 2 | 0 | 37 | 20 | 1.850 | 7 | |
| 20 | Wim GEIJS | 33 | 2 | 2 | 33 | 24 | 1.375 | 5 |
| Adrie JANSENS | 40 | 2 | 0 | 18 | 24 | 0.750 | 5 | |
| 21 | Leen KIEVIT | 20 | 3 | 2 | 20 | 25 | 0.800 | 4 |
| Ton MUSKENS | 24 | 3 | 0 | 17 | 25 | 0.680 | 7 | |
| 22 | Wim GEIJS | 33 | 3 | 0 | 21 | 23 | 0.913 | 3 |
| Wim BOS | 21 | 3 | 2 | 21 | 23 | 0.913 | 5 | |
| 23 | Hubert POTTER | 31 | 3 | 1 | 31 | 24 | 1.292 | 8 |
| Adrie JANSENS | 20 | 3 | 1 | 20 | 24 | 0.833 | 5 | |
| 24 | Rob JACOBS | 34 | 3 | 2 | 34 | 23 | 1.478 | 7 |
| Kees RINGELBERG | 40 | 3 | 0 | 38 | 23 | 1.652 | 7 | |
| 25 | Lucien SCHENKELS | 28 | 1 | 2 | 28 | 28 | 1.000 | 5 |
| Gerard MOL | 36 | 1 | 0 | 35 | 28 | 1.250 | 6 | |
| 26 | Finus DE BROEKERT | 20 | 1 | 0 | 6 | 23 | 0.261 | 1 |
| Ben VAN DER ENDT | 34 | 1 | 2 | 34 | 23 | 1.478 | 6 | |
| 27 | Jean VAN DEN BOOM | 39 | 1 | 0 | 33 | 23 | 1.435 | 9 |
| Johan VAN NISPEN | 23 | 1 | 2 | 23 | 23 | 1.000 | 4 | |
| 28 | Henk VAN DE VELDE | 35 | 1 | 2 | 35 | 16 | 2.188 | 6 |
| Henk REMIJN | 29 | 1 | 0 | 18 | 16 | 1.125 | 4 | |
| 29 | Jean VAN DEN BOOM | 39 | 2 | 0 | 17 | 23 | 0.739 | 4 |
| Henk VAN DE VELDE | 35 | 2 | 2 | 35 | 23 | 1.522 | 6 | |
| 30 | Henk REMIJN | 29 | 2 | 0 | 6 | 15 | 0.400 | 4 |
| Johan VAN NISPEN | 23 | 2 | 2 | 23 | 15 | 1.533 | 6 | |
| 31 | Lucien SCHENKELS | 28 | 2 | 2 | 28 | 19 | 1.474 | 4 |
| Ben VAN DER ENDT | 34 | 2 | 0 | 19 | 19 | 1.000 | 3 | |
| 32 | Finus DE BROEKERT | 20 | 2 | 0 | 17 | 23 | 0.739 | 6 |
| Gerard MOL | 36 | 2 | 2 | 36 | 23 | 1.565 | 6 | |
| 33 | Ben VAN DER ENDT | 34 | 3 | 0 | 21 | 24 | 0.875 | 3 |
| Johan VAN NISPEN | 23 | 3 | 2 | 23 | 24 | 0.958 | 5 | |
| 34 | Gerard MOL | 36 | 3 | 0 | 13 | 17 | 0.765 | 5 |
| Henk VAN DE VELDE | 35 | 3 | 2 | 35 | 17 | 2.059 | 5 | |
| 35 | Henk REMIJN | 29 | 3 | 2 | 29 | 24 | 1.208 | 6 |
| Finus DE BROEKERT | 20 | 3 | 0 | 17 | 24 | 0.708 | 3 | |
| 36 | Lucien SCHENKELS | 28 | 3 | 0 | 27 | 34 | 0.794 | 6 |
| Jean VAN DEN BOOM | 39 | 3 | 2 | 39 | 34 | 1.147 | 8 |
Moyennes categorie B
| # | Spelers | tm Crbl | Prt | Pnt | Crb | Brt | Moy | HS | Moy % | Start Moy |
| 1 | Henk VAN DE VELDE | 35/41 | 8 | 16 | 298 | 151 | 1.974 | 11 | 140.96% | 1.400 |
| 2 | Rob JACOBS | 34 | 5 | 4 | 145 | 92 | 1.576 | 9 | 117.79% | 1.338 |
| 3 | Kees RINGELBERG | 40 | 3 | 0 | 108 | 69 | 1.565 | 7 | 100.08% | 1.564 |
| 4 | Fred BOS | 41 | 6 | 6 | 204 | 137 | 1.489 | 12 | 92.95% | 1.602 |
| 5 | Jan SIJKERBIJK | 35 | 3 | 2 | 88 | 62 | 1.419 | 11 | 103.00% | 1.378 |
| 6 | Cees BAEGEN | 28/32 | 6 | 8 | 163 | 115 | 1.417 | 11 | 127.69% | 1.110 |
| 7 | Hubert POTTER | 31 | 3 | 1 | 77 | 61 | 1.262 | 8 | 103.47% | 1.220 |
| 8 | Frans HAKKAART | 30 | 7 | 10 | 185 | 148 | 1.250 | 9 | 104.69% | 1.194 |
| 9 | Gerard MOL | 36 | 3 | 2 | 84 | 68 | 1.235 | 6 | 87.42% | 1.413 |
| 10 | Jaap VAN HOEWIJK | 27 | 3 | 2 | 69 | 59 | 1.169 | 6 | 110.33% | 1.060 |
| 11 | Wim GEIJS | 33 | 5 | 6 | 129 | 112 | 1.152 | 6 | 89.22% | 1.291 |
| 12 | Ben VAN DER ENDT | 34 | 3 | 2 | 74 | 66 | 1.121 | 6 | 84.49% | 1.327 |
| 13 | Jean VAN DEN BOOM | 39 | 3 | 2 | 89 | 80 | 1.113 | 9 | 72.57% | 1.533 |
| 14 | Lucien SCHENKELS | 28 | 6 | 6 | 153 | 141 | 1.085 | 9 | 97.93% | 1.108 |
| 15 | Johan VAN NISPEN | 23 | 6 | 8 | 127 | 126 | 1.008 | 6 | 110.16% | 0.915 |
| 16 | Henk REMIJN | 29 | 3 | 2 | 53 | 55 | 0.964 | 6 | 85.58% | 1.126 |
| 17 | Ton MUSKENS | 24 | 5 | 4 | 100 | 108 | 0.926 | 7 | 99.35% | 0.932 |
| 18 | Wim BOS | 21 | 7 | 10 | 124 | 134 | 0.925 | 10 | 110.96% | 0.834 |
| 19 | Ko DE JONGE | 36 | 3 | 0 | 70 | 78 | 0.897 | 5 | 63.97% | 1.403 |
| 20 | Marijke NELISSE | 20 | 3 | 2 | 56 | 63 | 0.889 | 8 | 112.09% | 0.793 |
| 21 | Fred VAN BUUREN | 22 | 8 | 10 | 154 | 176 | 0.875 | 10 | 102.82% | 0.851 |
| 22 | Leen KIEVIT | 20 | 5 | 6 | 77 | 106 | 0.726 | 5 | 117.16% | 0.620 |
| 23 | Adrie JANSENS | 20 | 3 | 1 | 52 | 73 | 0.712 | 5 | 111.30% | 0.640 |
| 24 | Finus DE BROEKERT | 20 | 3 | 0 | 40 | 70 | 0.571 | 6 | 84.03% | 0.680 |